.

Aktywne filtry

145,00 zł

Monkey Shoulder jest kombinacją trzech whisky single malt z regionu Speyside – Glenfiddich, Balvenie i Kininvie, które leżakują w beczkach po burbonie.

220,00 zł

Tym, co wyróżnia The Balvenie Doublewood wśród szkockich whisky jest jej słodki smak, który zawdzięcza mieszance orzechów, cynamonu, wanilii oraz miodu. 

350,00 zł

Szkocka whisky single malt The Balvenie Carribean Cask przez 14 lat dojrzewa w tradycyjnych dębowych beczkach, a następnie „finiszuje" w beczkach po karaibskim rumie. 

360,00 zł

Leżakuje pomiędzy 6-8 lat i jest butelkowany z mocą 46,5%. Dość słodki w charakterze z bukietem śmietanowo - karmelowym z nutą pomarańczy i przypraw. W ustach akcenty rodzynek, karmelu, moreli, pomarańczy, goździków i przypraw, z długim cynamonowym finiszem. Polecamy serwować solo lub na lodzie. Ze względu na nuty pomarańczy znakomicie pasuje do drinka „Old Fashioned”.

1 100,00 zł

Aby stworzyć Balvenie PortWood Aged 21 Years, rzadką whisky Balvenie umieszcza się w beczkach,  w których niegdyś leżakowały najlepsze wina porto.

69,00 zł

METAXA 5 gwiazdek to destylaty winne leżakujące do 5 lat w piwnicach Domu METAXA.

750,00 zł

Aby stworzyć Balvenie PortWood Aged 21 Years, rzadką whisky Balvenie umieszcza się w beczkach,  w których niegdyś leżakowały najlepsze wina porto. Na tym etapie jest ono regularnie kontrolowane przez Malt Mastera Balvenie, który czuwa nad tym, by beczki oddały ściśle określoną cząstkę charakteru win porto, który wzmocni i urozmaici smak jednosłodowej whisky, zachowując przy tym jej pierwotne cechy. Aromat owoców i dojrzałych rodzynek, wzbogacony orzechową nutą to znak rozpoznawczy The Balvenie Portwood. Smak jest szlachetny, bardzo charakterystyczny, kremowy i jedwabisty z nutami owoców, miodu i przypraw.

85,00 zł

METAXA 7 gwiazdek to wyższa rangą odsłona stylu METAXY, zawierająca starsze roczniki win typu Muscat z wysp Morza Egejskiego. 

149,00 zł

METAXA 12* , stworzona przez Mistrza METAXY Constantinosa Raptisa, zajmuje kolejne, dumne miejsce w Gwiazdkowej Serii. 

160,00 zł

To eleganckie połączenie delikatnego aromatu letniej łąki oraz tropikalnych owoców. Świeży zapach kwiatów z odrobiną wanilii prowadzi do smaku pełnego owoców z nutą ananasa. Delikatny, kremowy finisz ujawnia przyjemne aromaty marcepanu i orzechów, co w efekcie pozwala odkryć niezwykłe bogactwo tej słynnej na całym świecie whisky.

220,00 zł

METAXA Grande Fine zwraca na siebie uwagę dzięki oryginalnej butelce, inspirowanej grecką ceramiką z wyspy Rodos. 

230,00 zł

15-letnia whisky The Glenlivet French Oak Reserve (dojrzewana w beczkach z francuskiego dębu) zachwyca bogatym aromatem z nutą kremowego toffi oraz aromatem skórki pomarańczowej, smak dojrzałego mango, orzechów z cynamonem i białym pieprzem. Wszystko to prowadzi do długiego, kremowo-orzechowego finiszu

320,00 zł

METAXA Private Reserve to niezastąpiona kompozycja najstarszych destylatów winnych.

360,00 zł

18letnia whisky będąca uosobieniem dojrzałości i elegancji. Jeden z najbardziej utytułowanych reprezentantów rodziny single malt pochodzących z destylarni The Glenlivet. Wysublimowana kompozycja soczystych aromatów dojrzałej gruszki oraz kwiatów. Bogaty, głęboki smak, doskonała mieszanka toffi oraz aromatycznych pomarańczy z subtelną nutą dębu, elegancki długo utrzymujący się finisz.

950,00 zł

Metaxa ANGELS TREASURE to mieszanka wyrafinowanego smaku cynamonu, goździków, suszonych fig oraz miodu, które nadają trunkowi bogaty i trwały finisz. 

0