.

Filtruj według

Aktywne filtry

270,00 zł

Intensywny ciemny bursztynowy kolor z czerwono-brązowymi tonami. Bogaty aromat z delikatnym karmelem, wanilią, wędzonym miodem, toffi, suchymi ziarnami, paloną kawą i bogatym doznaniem zaokrąglonego dębu. W ustach bardzo miękki i okrągły, a jednocześnie bogate i pełne smaku, z karmelem, wanilią, kakao i prażonym miodem. Świetne wykończenie.

Zestaw z portfelem.

175,00 zł

Bogaty bursztynowy kolor z czerwonawymi tonami. Aromat jest intensywny z delikatnym karmelem, miodem, wytrawnymi pestkami i lekko paloną kawą ustępującą średnio dębowym aromatom. Miękki i okrągły w ustach z lekkim aromatem karmelu, kakao i miodu. Wykończenie ma lekką dębowość ze złożonością utrzymujących się smaków.

120,00 zł

Johnnie Walker Double Black został stworzony przez Mistrza Blendingu Jima Beveridge'a, jako ciemniejsza, bardziej dymna interpretacja światowej sławy Johnnie Walker Black Label. Chociaż może to być stosunkowo nowy dodatek do serii, Johnnie Walker Double Black jest już klasykiem. Whisky ta dojrzewa w mocno zwęglonych beczkach i wykorzystuje większą ilość charakterystycznych whisky z zachodniego wybrzeża i wyspy, aby wynieść kultowe smaki na nowy poziom intensywności.

W nosie słodki dym i pikantne aromaty. W smaku bogaty torf z suszonymi owocami i kremową wanilią. Mocne, długie, rozgrzewające wykończenie.

Zestaw zawiera Johnnie Walker Double Black 0,7l + Johnnie Walker Gold 50ml + Johnnie Walker 18YO 50ml

170,00 zł

Zachwyca barwą starego złota, trawiastym aromatem przeplecionym pomarańczowym akcentem oraz słodkim smakiem z subtelną nutą mlecznej czekolady. Butelka zapakowana jest w estetyczny kartonik z dwiema szklankami, dzięki czemu idealnie sprawdzi się na prezent. Kombinacja dystyngowanego bukietu z delikatnymi akcentami owocowo-miodowego aromatu, z wyczuwalnymi nutami wanilii i wrzosu.

0