.

The Path 0,7l

Ta wspaniała Blended Scotch whisky pochodzi ze wszystkich regionów produkujących szkocką whisky. The Path charakteryzuje się subtelną, jasną barwą i świeżym kwiatowym aromatem, o gładkim i oleistym, ale również dobrze wyważonym, słodkim smaku.  Zarówno finish, jak i after taste są długie i bardzo przyjemne.

Odkryj wspaniałą podróż po szkockiej whisky, która jest zawarta w The Path. Ten produkt został stworzony we współpracy ze światowej sławy Scotch Whisky Master Distiller & Master Blenderem Johnem McDougallem.

60 Przedmioty
95,00 zł
Brutto

Ballantine’s zawiera malty pochodzące z 4 zakątków Szkocji – Speyside, Highlands, Islay oraz Lowlands.Elegancki styl właściwy dla whisky Ballantine’s jest zrównoważony, łagodny i słodki, głównie za sprawą dwóch kluczowych maltów - Glenburgie i Miltonduff, dzięki którym w whisky Ballantine's Finest możemy wyczuć nuty czekolady, jabłka i wanilii. Zgodnie z wizją George’a Ballantine’a, whisky Ballantine’s dojrzewa przede wszystkim w ręcznie wykonanych beczkach po burbonie.

Ballantine’s jest to whisky typu blended, w której skład wchodzi ponad 40 rodzajów szkockich whisky z 4 regionów Szkocji: Speyside, Highlands, Islay oraz Lowlands. Na jej charakter szczególnie wpływają whisky słodowe powstające w jednej z najstarszych destylarni w regionie Speyside, a mianowicie Glenburgie nadającej mieszance smak jabłek i gruszek. Miltonduff – kolejna destylarnia uzupełnia Ballantine’s o nuty kwiatowe, ziołowe oraz dodaje delikatną nutę wanilii. Z kolei malt whisky powstające w destylarni Scapa nadają jej kremową słodycz. Charakterystyczny styl whisky Ballantine’s można określić jako elegancki, wyważony, delikatny i słodki. Przyczynia się do tego fakt, że Ballantine’s dojrzewa tylko i wyłącznie w dębowych beczkach po burbonie. Nad jakością w każdej fazie procesu wytwarzania whisky, poczynając od zbioru zboża, a na gotowym trunku kończąc, czuwa Master Blender – Sandy Hyslop. Stanowi on pieczę nad idealną kompozycją whisky słodowych i zbożowych, tak aby stworzyć dzieło, które wyróżnia aromaty i nadać im odpowiednią harmonię.

60 Przedmioty

Opis

Kraj pochodzenia
Szkocja
Rodzaj whisky
Blended Whisky
Pojemność butelki
0.7
Opakowanie
Tuba
Alk.
40%

Specyficzne kody

0