.

Metaxa Angels Treasure

Metaxa ANGELS TREASURE to mieszanka wyrafinowanego smaku cynamonu, goździków, suszonych fig oraz miodu, które nadają trunkowi bogaty i trwały finisz. 

12 Przedmioty
850,00 zł
Brutto

Metaxa to marka sama w sobie. Jej historia zaczyna się w 1888 roku w Grecji. Od samego początku sztuka wytwarzania trunku jest przekazywana w ręce Mistrza. To dzięki niemu każda butelka Metaxy jest gwarancją najwyższej jakości. Swoją delikatność za którą ceniona jest na całym świecie, zawdzięcza idealnej kompozycji destylatów winnych oraz esencji śródziemnomorskich ziół i suszonych kwiatów.

Tajemnica produkcji jest pilnie strzeżona. Podstawą są słodkie i bogate winogrona. Gdy przejdą proces podwójnej destylacji, przelewa się je do ręcznie robionych drewnianych beczek z francuskiego dębu Limousin. Leżakowanie trwa nawet do 30 lat, a gdy dobiegnie końca, zawartość beczek łączona jest z muskatem pochodzącym z egejskich wysp Samos i Limnos. Ostatni ruch należy do Mistrza Metaxy – Costasa Raptisa, który zestawia kompozycję win z maceratami ziół i płatków róż.

W piwniczkach domu Metaxy, mistrz, uchwycił wszystko to co anioły pozostawiły za sobą - rzadki skarb mieszanek starzonych przez dziesięciolecia, które osiągnęły szczyt skoncetrowania. Metaxa ANGELS TREASURE to mieszanka wyrafinowanego smaku cynamonu, goździków, suszonych fig oraz miodu, które nadają trunkowi bogaty i trwały finisz. Charakteryzuje się bursztynową barwą z miedzianymi refleksami.

12 Przedmioty

Opis

Kraj pochodzenia
Grecja
Pojemność butelki
0.7
Opakowanie
Karton
Alk.
40%

Specyficzne kody

0