.

Soberano 0,7l

Hiszpańska brandy o delikatnym waniliowym aromacie, z nutą orzechów i karmelu. Charakteryzuje ją piękny bursztynowy kolor. Podawać samodzielnie w temp. pokojowej lub na lodzie z colą, napojem imbirowym lub kawą

119 Przedmioty
58,00 zł
Brutto

W Hiszpanii tradycja picia brandy sięga stuleci, a brandy pochodzące z tego kraju uważa się za najlepsze i stawia w jednym rzędzie obok koniaków i armaniaków. Prekursorem i twórcą jednej z najbardziej znanych brandy hiszpańskich na świecie jest firma Gonzalez Byass, założona w 1835 roku. 
Firma ma swoją siedzibę w Jerez, słynnym mieście, gdzie produkuje się specjalny i najwyższej jakości rodzaj tych produktów, posiadający swą apelację o nazwie Brandy de Jerez. Soberano powstaje zgodnie z tradycyjną dla tego regionu metodą Solera. To dynamiczna metoda leżakowania polegająca na mieszaniu ze sobą destylatów o różnym wieku dojrzewania, które przechowuje się piętrowo w beczkach, na kilku poziomach. 
Soberano dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu używanych wcześniej do produkcji Sherry. W przypadku wersji Solera proces ten trwa przynajmniej 1 rok.

119 Przedmioty

Opis

Kraj pochodzenia
Hiszpania
Pojemność butelki
0.7
Opakowanie
Brak
Alk.
36%
Beczka/ Leżakowanie
12 miesięcy

Specyficzne kody

0