.

Soberano Reserva 5YO 0,7l

Dojrzewa przez 5 lat w beczkach z amerykańskiego dębu. Charakteryzuje ją bursztynowo-złoty kolor, delikatny aromat, zdominowany nutą dębiny i suszonych owoców oraz łagodny, słodkawy, pełny smak.

120 Przedmioty
65,00 zł
Brutto

W Hiszpanii tradycja picia brandy sięga stuleci, a brandy pochodzące z tego kraju uważa się za najlepsze i stawia w jednym rzędzie obok koniaków i armaniaków. Prekursorem i twórcą jednej z najbardziej znanych brandy hiszpańskich na świecie jest firma Gonzalez Byass, założona w 1835 roku. 
Firma ma swoją siedzibę w Jerez, słynnym mieście, gdzie produkuje się specjalny i najwyższej jakości rodzaj tych produktów, posiadający swą apelację o nazwie Brandy de Jerez. Soberano powstaje zgodnie z tradycyjną dla tego regionu metodą Solera. To dynamiczna metoda leżakowania polegająca na mieszaniu ze sobą destylatów o różnym wieku dojrzewania, które przechowuje się piętrowo w beczkach, na kilku poziomach. 
Soberano dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu używanych wcześniej do produkcji Sherry. W przypadku wersji Solera Reserva proces ten trwa 5 lat.

120 Przedmioty

Opis

Kraj pochodzenia
Hiszpania
Wiek/lata leżakowania
5
Pojemność butelki
0.7
Opakowanie
Brak
Alk.
36%

Specyficzne kody

0