.

Nowe produkty

Nowy
650,00 zł

Aromat pełny jodu, nuta wodorostów uderza jako pierwsza, ale jest niezwykle zachęcająca i przywodzi na myśl najpiękniejsze pejzaże z morskich wypraw, kolejno pojawia się aromat płatków kukurydzianych , prażonych w miodzie orzechów nerkowca, pikantnego cynamonu, rozgrzewającej gałki muszkatołowej oraz karmelowych nut, które ustępują głębokiemu i dymnemu torfowi

W ustach pierwszy przypływ słodyczy jest prawdziwą niespodzianką, smaczne brzoskwiniowe akcenty łączą się z rodzynkami i delikatną kwaskowatością czerwonej dojrzałej wiśni, następnie na podniebieniu robi się trochę goręcej, kiedy do głosu dochodzi pieprz, jasne ziele angielskie i torf otulony dymnym płaszczykiem. Finisz niezwykle długi i bogaty.

Nowy
300,00 zł

Typowy trójniak produkowany w proporcjach jedna część miodu i dwie części wody. Zawartość alkoholu około 13%.

Bardziej wytrawny i nie tak intensywny w smaku jak dwójniaki, jednak swą wyjątkową głębią aromatu powoduje niezapomniane wrażenia sensoryczne.

Nowy
430,00 zł

Należy do miodów owocowych. Jest miodem pitnym owocowym, w którym minimum 30% wody potrzebnej do produkcji zostało zastąpione sokiem malinowym. Wytworzony z najlepszej jakości miodów wielokwiatowych. 

Rozlewany jest do butelek kamionkowych jak i do butelek szklanych. Zawartość alkoholu ok. 16%. Ma niezwykłe stężenie aromatu, choć nie jest przesadnie owocowy, a swój wyborny smak zawdzięcza równowadze garbnikowo – kwasowej i odrobinie miodowej goryczy. Zawiera znaczne ilości naturalnych przeciwutleniaczy.

Nowy
280,00 zł

Mocno torfowa whisky single malt destylowana tylko i wyłącznie z jęczmienia pochodzącego z wyspy Islay w 2012 roku. W burzliwie lato, w 2011 roku 8 farm rozpoczęło zbiory jęczmienia. Ze wszystkimi pracowaliśmy już w przeszłości, Hunter Jackson, Ian Torrance, Ian MacKerrel, Raymond Fletcher, Mark French, Alistair Torrance, Raymond Stewart oraz Donald Jones ze swoim synem Andrew. To ucieleśnienie naszego przywiązania do lokalnej społeczności i Islay, lokalnego jęczmienia, destylacji, leżakowania i butelkowania tylko na Islay.

Nowy
230,00 zł

Port Charlotte 10YO narodziła się na Islay, od pomysłu, przez destylację aż po dojrzewanie, a nawet butelkowanie. Jesteśmy młodym wyznającym głęboko zakorzenione wartości zespołem, którego ambicją jest tworzenie whisky o najbardziej typowym dla wyspy Islay charakterze. Whisky tworzona przez ludzi; whisky, której dojrzewanie jest codziennie doglądane przez ludzi, którzy ją stworzyli; whisky głęboko zakorzenioną w lokalnej społeczności, której misją jest rozpoczęcie prawdziwej rewolucji w świecie single malt. Ta whisky jest najlepszą definicją nas samych. To stąd jesteśmy.

Nowy
88,00 zł

Trzykrotnie destylowana whiskey Tullamore D.E.W. finiszuje 3 miesiące w dębowych beczkach, w których wcześniej leżakował cydr. Dzięki temu procesowi powstaje unikatowy smak, będący esencją Irlandii: słodkie i owocowe wibracje łączą się z delikatnie wyważonym połączeniem dębu, kremowych słodów oraz słodkiej i świeżej jabłkowej nuty.

Nowy
88,00 zł

Tullamore D.E.W. XO Caribbean Rum Cask Finish to irlandzka whiskey typu triple blend leżakująca w najlepszych beczkach bezpośrednio po rumie XO. Beczka po rumie XO zapewnia słodki, tropikalny smak. Pyszne nuty karmelowe i bananowe z odrobiną daktyli i rodzynek.

Tullamore D.E.W. XO Caribbean Rum Cask Finish oddaje hołd irlandzkim imigrantom, którzy przyczynili się do rozwoju produkcji rumu na Karaibach w XVII wieku. Irlandzkie serce i karaibska dusza.

Nowy
99,00 zł

Niepowtarzalną delikatność osiąga dzięki unikalnym metodom produkcji. Jest trzykrotnie destylowana oraz poddawana starannemu procesowi słodowania najwyższej jakości jęczmienia. Subtelna i zrównoważona. Charakteryzuje się bogatą nutą aromatów cytrusowych i trawiastych, połączonych z przyjemną słodyczą wanilii.

Nowy
73,00 zł

Niepowtarzalną delikatność osiąga dzięki unikalnym metodom produkcji. Jest trzykrotnie destylowana oraz poddawana starannemu procesowi słodowania najwyższej jakości jęczmienia. Subtelna i zrównoważona. Charakteryzuje się bogatą nutą aromatów cytrusowych i trawiastych, połączonych z przyjemną słodyczą wanilii.

Nowy
199,00 zł

Tullamore D.E.W. 14 Year Old Single Malt to potrójnie destylowana whiskey typu single malt, dojrzewa w czterech rodzajach beczek (Bourbon, Madera, Porto i Sherry).Charakteryzuje się nutami jabłkowymi, słodkimi cytrusami i owocami tropikalnymi, przepięknie bogata i słodka w smaku, z warstwami owoców, dębu i subtelnymi przyprawami.

Nowy
135,00 zł

Starannie dobrana kompozycja tradycyjnej irlandzkiej whiskey. W wyniku 12-letniego leżakowania w beczkach po bourbonie i sherry Oloroso zyskuje głębie smaku i dojrzałość. Koneserzy doceniają jej smak jako lekko korzenny, odpowiednio pikantny, a jednocześnie łagodny z lekkimi nutami cytryny i wanilii w czekoladzie.

Nowy
440,00 zł

Tullamore D.E.W. 18YO Single Malt to wyjątkowa, trzykrotnie destylowana Irlandzka whiskey o bogatym charakterze.
Dojrzewa w tradycyjnych beczkach po bourbonie i przez ostatnie pół roku finiszuje w starannie dobranym zestawieniu czterech typów beczek: po bourbonie, sherry, porto i winie madeira.
Ta kombinacja drewna i czasu nadaje tej whiskey głębokiej barwy, bogatego, słodowego smaku z subtelnymi owocowymi aromatami i długim, słodkim finiszem.

0