.

Nowe produkty

Nowy
1 480,00 zł

Najdoskonalsza ekspresja stylu Domu Szampańskiego Krug. Jest wynikiem połączenia ponad 120 win z trzech odmian winogron: Pinot Noir, Pinot Meunier i Chardonnay, pochodzących z 25 winnic i z sześciu do dziesięciu zbiorów z różnych, najlepszych roczników. Pełnia i wspaniałomyślność Krug Grande Cuvée oznacza, że ​​nadaje się ona do wielu kulinarnych kombinacji, od najprostszych po najbardziej wyrafinowane. Aromaty kwiatów w rozkwicie, dojrzałe i suszone owoce, marcepan, piernik i owoce cytrusowe. Na podniebieniu smaki orzechów laskowych, nugatu, cukru jęczmiennego, owoców cytrusowych, migdałów, brioszek i miodu, i wiele innych.

Nowy
44,00 zł

Fantastyczne połączenie jamajskiego rumu o industrialnych, drożdżowych nutach z sokiem z dojrzałych wiśni. Charakter domowej nalewki, słodki smak i dużo rumu w ustach. Świetnie dobrana ilość alkoholu doskonale podkreśla owocowość. Deserowy finisz pozostawia w nosie aromat ciasta z wiśniami.

Nowy
65,00 zł

Yeya to białe, wytrwane wino wegańskie z Hiszpanii. Ma słomkowożółty kolor ze złotymi refleksami oraz świeży i złożony zapach. Szczep Chardonnay nadaje winu zmysłowości, Moscatel zaś słodyczy. Wśród aromatów odnajdziemy białe owoce z nutą cytrusów, owoców tropikalnych i miodu. Na podniebieniu wino jest gładkie i pełne z wyczuwalną owocowością, świeżą kwasowością, doskonałą strukturą i dobrą równowagą. Tak prezentuje się YEYA, nazywana "boginią oceanu".

Nowy
690,00 zł

Whisky ciesząca się reputacją jednego z najlepszych single maltów na świecie. Classic Cut to roczna, limitowana seria whisky o niepowtarzalnym charakterze. Wydanie 2023 jest siódmą edycją i charakteryzuje się esencją świeżej gruszki i ciasteczek migdałowych zakończonych słodkim i kremowym finiszem. Słodki, świeży i żywy single malt. Aromat: elegancki zapach gruszek i kwiatów czarnego bzu z lekkimi nutami migdałów i bogatą laską wanilii. Smak: słodka i kremowa wanilia, soczyste gruszki i skórka cytryny z delikatnym dębem. Finisz: średni ze słodkim dębem i ciastkami migdałowymi.

Nowy
99,00 zł

Celtycki „Złoty łosoś”, Bradan Orach to klasyczna, typowa dla regionu Speyside whisky. Ten jasny single malt został nazwany na cześć światowej klasy łowcy łososi na rzece Spey. Dojrzewa wyłącznie w suszonych powietrzem beczkach z amerykańskiego dębu po bourbonie. Złoto bursztynowy kolor, aromat  zielonego jabłka, miodu, cytryny, kwiatów i wanilii. Smak delikatny subtelny z posmakiem wanilii i miodu, pełny kremowy i gładki. Długi i korzenny finisz.

Nowy
300,00 zł

Baker's produkowany jest zacieru zawierającego 75% kukurydzy, 12% słodu jęczmiennego i 13% żyta. Leżakuje przez 7 lat w nowych beczkach z amerykańskiego dębu. Butelkowany jest w małych partiach z mocą 53,5% alkoholu. W procesie jej fermentacji wykorzystuje się specjalny, rzadko używany szczep drożdży, zgodnie z 60-letnią tradycją rodziny Beam. Whiskey posiada jedwabisty, delikatny smak z nutami wanilii i karmelu.

0