.

Nowe produkty

Nowy
130,00 zł

Zabieramy Cię w podróż do przedwojennej tradycji wytwarzania likierów różanych, której już w XIX wieku kultywowała marka Jakob Haberfeld. Przygotowany został według starej receptury, z naturalnych płatków róży fałdzisto-listnej i źródlanej wody, dowożonej cysternami bezpośrednio z ujęcia w chronionej strefie górskiej. Dzięki powolnemu procesowi maceracji czuć niepowtarzalny, intensywny aromat naturalnej róży. Połączenie składników tworzy wspaniały bukiet smakowy i nadaje likierowi niepowtarzalnego koloru.

Nowy
130,00 zł

To unikatowy likier, którego kwintesencją jest smak polskiej pigwy. Przygotowana została według starej receptury metodami rzemieślniczymi z soczystych naturalnych owoców, najwyższej jakości spirytusu i źródlanej wody, dowożonej z ujęcia w chronionej strefie górskiej. Macerowana w kamionkowych kadziach. Ilość limitowana – 1804 butelki. Uznana za „Alkoholowy Debitu Roku 2020” w kategorii likiery owocowe. 

Nowy
55,00 zł

Różowe wino wytrawne wyprodukowane ze szczepu Regent i Cabernet Cortis. Bardzo przyjemne, dobrze zbalansowane, owocowe i soczyste. Aromat uwodzi słodkimi czerwonymi owocami. W ustach wyczuwalne truskawki, jogurt truskawkowy, wiśnie oraz poziomki. Subtelną słodycz podkreśla orzeźwiająca kwasowość

Nowy
90,00 zł

Wino czerwone, wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Pinot Noir z klonów niemieckich. Wino dojrzewało 6 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. Odnajdziemy w nim aromaty pestek wiśni, dojrzałych truskawek i czarnej porzeczki. Na podniebieniu przyjemna struktura z delikatną taniną.

Nowy
90,00 zł

Wino czerwone, wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Pinot Noir z klonów francuskich. Wino dojrzewało 6 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. Odnajdziemy w nim aromaty dojrzałych śliwek, wiśni z nutą lukrecji. W ustach soczysty, krągły z dużą dawką owocowości. 

Obniżka Nowy
200,00 zł 210,00 zł

Kolor złota miedź,  aromat dębu, sherry i toffi. Akcenty ciemnej czekolady i różnych przypraw. W ustach bogate aromaty wina dojrzewającego w dębowych beczkach, podkreślone nutami ciemnej czekolady i nutą dymu. Na finiszu dąb trwa, podczas gdy słodycz suszonych owoców zanika. Długi, intensywny i przyjemny.

Obniżka Nowy
140,00 zł 150,00 zł

Barwa złota, bogaty aromat, słodki i kwiatowy z nutą waniliowej krówki i jagód. W ustach pieczony dąb, intensywne czarne owoce i kremowe nuty palonej wanilii. Finisz słodki i przyjemny. Ta piękna równowaga między słodyczą wanilii, a przyprawą dębu ożywia miękką i dobrze wyważoną nutę końcową.

Obniżka Nowy
100,00 zł 110,00 zł

Barwa żółtego złota,  aromaty cytrusów, karmelu i kruchego ciasta prosto z piekarnika. W ustach słodowa słodycz miękkiego karmelu podkreślona nutami czarnej porzeczki i zapachem trawy cytrynowej. Finisz ciepły i pocieszający. Aromaty karmelizowanych cytrusów ustępują miejsca subtelnym przyprawom.

Nowy
70,00 zł

Wino białe, o delikatnie łososiowym kolorze, wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Pinot Noir. Odnajdziemy w nim subtelne aromaty poziomek, truskawek i malin z wyraźnie zaznaczoną kwasowością.

Nowy
90,00 zł

Wino białe ,wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Pinot Blanc. Odnajdziemy w nim , nuty zielonego jabłka, cytryny i dojrzałej pigwy połączone z przyjemną kwasowością i słonym zakończeniem.

Nowy
90,00 zł

Wino białe ,wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Riesling. Świeże, soczyste, z nutami zielonych jabłek i cytrusów, w ustach krągłe, z przyjemną, długą końcówką..

Nowy
60,00 zł

Riesling Botrytis 2021, bardzo słodkie wino w stylu niemieckiego Auslese, powstałe z ręcznie selekcjonowanych gron porażonych szlachetną pleśnią zbieranych w połowie listopada. Dzięki grzybowi Botrytis cinerea uszkodzeniu ulega skórka jagód, co powoduje wyparowanie wody i rodzynkowanie gron. Wino to ma 70 g/l cukru i tylko 9% alkoholu. 

Pojemność 0,375ml

Nowy
85,00 zł

Riesling Późny Zbiór 2021, który powstał z mocno przejrzałych gron zbieranych w połowie listopada. Świeże, soczyste, z nutami zielonych jabłek, moreli, żółtych śliwek i cytrusów, w ustach krągłe, z przyjemną, długą końcówką, w której słodycz równoważy delikatna kwasowość.

Nowy
75,00 zł

Wino białe ,wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Riesling. Świeże, soczyste, z nutami zielonych jabłek i cytrusów, w ustach krągłe, z przyjemną, długą końcówką, w której lekką słodycz równoważy wibrująca kwasowość.

Nowy
85,00 zł

Kupaż klasycznych odmian winorośli szlachetnej ( Riesling , Pinot Noir, Chardonnay), musowanie uzyskano tradycyjną metodą drugiej fermentacji w butelce. Drobne bąbelki podbijają soczyste aromaty cytrusów i jabłek, jest też odrobina czerwonej porzeczki, nuta brioszki, orzeźwiający finisz.

0