.

Bearface Triple Oak Whiskey 0,7l

Bearface to kanadyjska whisky typu single grain, produkowana z kukurydzy. Whisky przemieniona przez dzikość. Wykorzystując różne rodzaje beczek: z dębu amerykańskiego po Bourbonie, z dębu francuskiego po intensywnych czerwonych winach oraz z suszonego na powietrzu dębu węgierskiego, whisky zmienia się wraz z czasem spędzonym na wolności. Kiedy natura wykonała swoją pracę, nasz Master Blender wybiera najlepsze beczki i miesza je, aby stworzyć każdą unikalną partię BEARFACE.

Złożone nuty wanilii, suszonych owoców i przypraw.

115 Przedmioty
130,00 zł
Brutto

 ORYGINALNY SYSTEM STARZENIA ELEMENTAL AGING Elemental Aging to unikalny proces, w którym ręcznie wyselekcjonowane dębowe beczki dojrzewają w przetworzonych pojemnikach transportowych, w których wystawiane są na działanie żywiołów w kanadyjskiej dziczy. Ekstremalny klimat północnej Kanady wzmacnia interakcje whisky i drewna, wpływając na intensywniejszy i zarazem gładszy smak whisky.

Marka Bearface zadbała również o design butelki - ślady pazurów niedźwiedzia nawiązują do dzikości i kraftowości oraz pochodzenia tej whisky.

115 Przedmioty

Opis

Kraj pochodzenia
Kanada
Region
Kentucky
Pojemność butelki
0.7
Opakowanie
Brak
Alk.
42,5%

Specyficzne kody

0