.

Filtruj według

Aktywne filtry

135,00 zł

Transparenty kolor. Od razu w nosie pojawia się dużo świeżych owoców: czerwone jabłka, ananas oraz marakuja. Na drugim planie jawi się bardziej floralna nuta: kwiaty czarnego bzu oraz kwitnąca łąka polna. W ustach delikatnie oleista konsystencja, wzmacnia wrażenie owocowej słodyczy. Zdecydowanie głównie czujemy kandyzowaną gruszkę oraz grillowany ananas, po chwili pojawia się nuta limonka z delikatną mineralnością. W tle przewija się przyjemna nuta wanilii, pomarańczy z odrobiną soli. Finisz długi, zbalansowany z dużą dozą aromatów skórek z cytrusów oraz zielonego pieprzu.

135,00 zł

Ciemno złoty kolor. Na wstępie delikatny aromat palącej się świeżej dębiny, po chwili ustępuję to przyjemnym nutom pomarańczy. W tle przewija się nuta wanilii, migdałów i suszonych owoców.
Smak bardzo oleisty z nutą opalanych desek dębowych. Otrzymujemy sporo brzoskwiń oraz gruszek, a także delikatne muśniecie świeżego imbiru. Na drugim planie suszone śliwki, kandyzowana pomarańcz oraz wanilia. Finisz długi i przyjemnie grzejący. Delikatne nuty dębu oraz kandyzowanej gruszki.

99,00 zł

Tequila Sauza Gold uzyskuje swój subtelny złoty kolor oraz potężny i intensywny smak dzięki 18-miesięcznemu leżakowaniu w beczkach po bourbonie. Ze względu na swój charakterystyczny smak, Conmemorativo jest bardziej stosowne dla konsumentów, którzy preferują tequilę mocną i wyrazistą.

95,00 zł

Tequila Sauza Silver jest nieprzerwanie produkowana w tej samej destylarni w Meksyku od 1873 roku czyli od momentu jej zakupu przez Don Cenobio Sauza. Sauza Bianco pita w shotach i zagryzana cytryną świetnie pasuje do klimatu szalonej nocy klubowej. Łagodny słodkawy smak połączony z nutą owoców cytrusowych sprawił, że została uznana przez koneserów za najlepszą tequilę w klasie „Silver”

180,00 zł

Ciemno  złoty kolor, aromaty karmelu z nutami palonego dębu w smaku, orzechowe toffi i ostre, intensywne przyprawy ,finisz długi, pieprzny.

180,00 zł

Jasno miodowy kolor, głęboki zapach z aromatami maślanego karmelu, łagodnych przypraw i dymu, bogaty smak z nutami karmelu, prażonych orzechów i przypraw, finisz przyjemny, mieszanka przypraw z toffi.

0