.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 155,00 zł - 695,00 zł

Wiek/lata leżakowania

Wiek/lata leżakowania

Aktywne filtry

155,00 zł

Monkey Shoulder jest kombinacją trzech whisky single malt z regionu Speyside – Glenfiddich, Balvenie i Kininvie, które leżakują w beczkach po burbonie.

695,00 zł

Chivas Regal Ultis powstał w celu upamiętnienia oddania pięciu Master Blenderów w historii Chivas Regal - Charlesa Howarda, Charlesa Juliana, Allana Baillie'a, Jimmiego Langa i aktualnego - Colina Scotta. Ulubione whisky single malt każdego z nich zostały połączone przez ostatniego z nich w wyjątkową pierwszą whisky typu blended malt.

Aromat prezentuje dojrzałe brzoskwinie i czerwone jabłka z towarzyszącymi infuzjami cynamonu, karmelu i miodu w smaku łagodna waniliowa nuta, przepełniona klementynkami i morelą, zanim ustąpi tłu delikatnego karmelu, pikantnych goździków i imbiru , śmiały finisz trwa długo wraz z ciepłą nutką wrzosu, pozostawiając po sobie pełnię satysfakcji z doznania.

248,00 zł

Blendet Malt to osobna, ze wszystkich miar godna uwagi kategoria whisky. Stworzona przez wytrawnych blenderów jedynie z połączenia whisky słodowych, w proporcjach objętych najściślejszą tajemnicą. Johnnie Walker Green Label skomponowana jest z 16 gatunków single malts, z których najmłodsze leżakowały co najmniej 15 lat. Dominujące w niej whisky z legendarnych destylarni z Island i regiony Speyside tworzą niepowtarzalny , świeży i zarazem lekko dymny, intensywny smak. Cztery najznamienitsze z nich to: Talisker, Linkwood, Cragganmore oraz Caol Ila.

0