.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 155,00 zł - 720,00 zł

Wiek/lata leżakowania

Wiek/lata leżakowania

Aktywne filtry

155,00 zł

Monkey Shoulder jest kombinacją trzech whisky single malt z regionu Speyside – Glenfiddich, Balvenie i Kininvie, które leżakują w beczkach po burbonie.

720,00 zł

W orzeźwiającym aromacie Chivas Ultis XX od razu wyczujesz świeże czerwone jabłka, soczysty dżem malinowy, delikatną wanilię i obłędnie słodkie toffi, które kuszą z każdym otwarciem butelki, zapraszając do niezapomnianej, sensorycznej przygody. Jednak dopiero w smaku trunek ten ukazuje swoje pełne bogactwo, prezentując gładkie i słodkie nuty miodu wielokwiatowego, kremowej mlecznej czekolady, soczystych gruszek w syropie, moreli i intensywnej pomarańczowej skórki. Jego finisz jest długi, słodki i wyjątkowo łagodny.

248,00 zł

Blendet Malt to osobna, ze wszystkich miar godna uwagi kategoria whisky. Stworzona przez wytrawnych blenderów jedynie z połączenia whisky słodowych, w proporcjach objętych najściślejszą tajemnicą. Johnnie Walker Green Label skomponowana jest z 16 gatunków single malts, z których najmłodsze leżakowały co najmniej 15 lat. Dominujące w niej whisky z legendarnych destylarni z Island i regiony Speyside tworzą niepowtarzalny , świeży i zarazem lekko dymny, intensywny smak. Cztery najznamienitsze z nich to: Talisker, Linkwood, Cragganmore oraz Caol Ila.

0