.

Filtruj według

Aktywne filtry

65,00 zł

Beefeater to gin niezmiennie destylowany w sercu Londynu – Kennington, wg zasady London Dry Gin. Jest produkowany w oparciu o oryginalną XIX-wieczną recepturę wykorzystującą wyłącznie naturalne składniki , które poddane zostają 24 godzinnemu procesowi maceracji. Beefeater to kombinacja dziewięciu ziół i korzeni pochodzących z całego świata – jałowca, arcydzięgla, kolendry, lukrecji, migdała, korzenia irysa i pomarańczy sewilskich, które odgrywają ważną rolę w jego charakterze.

109,00 zł

Światowej sławy gin w charakterystycznej niebieskiej butelce. Wysokiej jakości trunek wyróżnia pełny, niepowtarzalny smak, na który składa się bukiet powstający z dziesięciu starannie wyselekcjonowanych składników. Korzeń dzięgla, rajski pieprz, jagody kubeby, korzeń irysa, kora kasji, kolendra, jagody jałowca, migdały, lukrecja i skórka cytryny nadają mu wyjątkowy aromat. W smaku nie ma wyczuwalnej goryczki, natomiast wrażenia zapachowe są niezwykle subtelne.
Gin Bombay Sapphire jest produkowany w oparciu o oryginalną recepturę z 1761 roku. Proces potrójnej destylacji sprawia, że trunek jest niezwykle klarowny i ma pełny aromat. Bombay Sapphire wyróżnia także oryginalne opakowanie. Butelka łączy w sobie elegancki, konserwatywny styl i nowoczesność.

75,00 zł

Bezbarwny, przejrzysty kolor. Aromat jałowca ze skórką cytryny, który zanika i daje pierwszeństwo zapachom kolendry. W ustach po umiarkowanym uderzeniu jałowca, następują smaki cytrusowej skórki i delikatnych przypraw. Lekka, gładka i bardzo orzeźwiająca końcówka.

82,00 zł

Delikatny aromat igliwia sosnowego z nutą grejpfruta. W tle przebija się jałowiec, trawa cytrynowa oraz rumianek. W ustach bardzo delikatny z nutą słodyczy. Na pierwszym planie aromaty skórek z cytrusów z delikatną nutą herbacianą, a za chwilę pojawia się nuta ziołowa. Średnia i bardzo zbalansowana końcówka. Zdecydowanie szałwia, kolendra oraz lawenda wiodą prym.

83,00 zł

Bezbarwny kolor. Aromaty jałowca, pomarańczy i słodkich mandarynek, delikatne nuty ziela angielskiego i jałowca. Bogaty i zaokrąglony smak z lekką charakterystyczną słodyczą. Zdecydowanie jałowiec, nuty kopru włoskiego, gałki muszkatołowej, skórki z cytryny i kolendry. Z tyłu pojawia się skórka z grejpfruta oraz wanilia. Gładkie, miękkie, słodkie i długotrwałe  wykończenie.

0