.

Filtruj według

Aktywne filtry

51,00 zł

Toorank Prawdziwa Nalewka na bazie polskich truskawek. Dzięki zachowaniu tradycyjnej metody wytwarzania zamknęliśmy w butelce tej niezwykłej nalewki zbalansowany, słodki i łagodny smak i aromat tych kuszących latem owoców, aby móc cieszyć się nim przez cały rok. Swój charakterystyczny bukiet, niepowtarzalną barwą oraz pełnię aromatu osiąga podczas maceracji owoców oraz długiego procesu leżakowania.W wyniku procesu dojrzewania barwa nalewki z czasem ulega naturalnym zmianom.

51,00 zł

Wyborna nalewka wypełniona smakiem dzikiego czarnego bzu z nutami czekolady, karmelu i kawy, wydobywanym w procesie maceracji owoców w wysokiej jakości alkoholu. Powstały w ten sposób nalew, stanowiący esencję wyśmienitego smaku nalewki, po połączeniu z pozostałymi składnikami poddawany jest procesowi leżakowania, podczas którego nabiera swojego dojrzałego charakteru.W wyniku procesu dojrzewania barwa nalewki z czasem ulega naturalnym zmianom.

51,00 zł

Owoce leśne są bardzo aromatyczne i świetnie nadają się na nalewki. Toorank Prawdziwa Nalewka z Owoców Lasu przygotowywana jest z zachowaniem tradycyjnych metod oraz dbałością o najwyższą jakość składników. Uzyskana w pierwszym etapie w procesie maceracji sekretnej kompozycji leśnych owoców w połączeniu z wysokiej jakości alkoholem, następnie dojrzewa podczas długiego leżakowania. Powstała w ten sposób nalewka posiada zbalansowany, łagodny smak i aromat lasu oraz piękną, intensywną barwę.W wyniku procesu dojrzewania barwa nalewki z czasem ulega naturalnym zmianom.

51,00 zł

Owoce żurawiny to jedna z tajemnic i dobrodziejstw natury. Cenione są nie tylko za właściwości lecznicze, ale również za oryginalny smak i zapach. Doskonale znane w staropolskiej kuchni, powracają do łask w wielkim stylu. Toorank Prawdziwa Nalewka Żurawinowa wyróżnia się niezwykle intensywną, czerwoną barwą charakterystyczną dla owoców żurawiny. Wyjątkowy bukiet oraz pełnię aromatu osiąga podczas procesu maceracji oraz długiego leżakowania.W wyniku procesu dojrzewania barwa nalewki z czasem ulega naturalnym zmianom.

51,00 zł

Nalewka z pigwowca ze względu na wspaniały smak i aromat uważana jest za jedną z najlepszych nalewek. Choć owoce pigwowca są bardzo kwaśne w smaku, idealnie nadają się do sporządzania konfitur, kompotów i oczywiście nalewek. Toorank Prawdziwa Nalewka z Pigwowca to bardzo aromatyczna nalewka z dojrzałych owoców, charakteryzująca się niespotykaną barwą, aromatem „polskiej cytryny” oraz słodko-kwaśnym smakiem. Swoje charakterystyczne cechy nabiera podczas maceracji owoców oraz długiego leżakowania. Jest jedną z najbardziej wyrazistych nalewek o idealnie zrównoważonym profilu.W wyniku procesu dojrzewania barwa nalewki z czasem ulega naturalnym zmianom.

51,00 zł

Nalewka z owoców derenia to stary szlachecki trunek, nazywany królową nalewek, przysmak na stołach pałacowych i dworskich, symbol wytworności, niepowtarzalnego smaku i aromatu. Mimo swoich wyjątkowych walorów nalewka odeszła nieco w zapomnienie, głównie ze względu na małą dostępność owoców. Same owoce są cierpkie i kwaśne, jednak w połączeniu z alkoholem w procesie maceracji nadają nalewkom z nich przyrządzanym niepowtarzalny smak. Postanowiliśmy odtworzyć dla Państwa ten charakterystyczny słodko – cierpki, a zarazem bardzo orzeźwiający smak, aby na dobre nie odszedł w zapomnienie.W wyniku procesu dojrzewania barwa nalewki z czasem ulega naturalnym zmianom.

51,00 zł

Dzięki wyjątkowemu smakowi i wspaniałym właściwościom prozdrowotnym nalewka wiśniowa uważana jest za królową polskich nalewek. Toorank Prawdziwa Nalewka Wiśniowa charakteryzuje się wyjątkową rubinową barwą oraz intensywnym smakiem świeżych wiśni z delikatną nutą pestkową. Swoje charakterystyczne cechy nabiera podczas maceracji owoców oraz długiego leżakowania.

51,00 zł

Rokitnik nazywany jest rośliną cudowną. Występuje głównie na terenach nadmorskich. Żółte owoce, przypominające wyglądem owoce jarzębiny uchodzą za jedne z najbardziej odżywczych i bogatych w witaminy oraz mikroelementy. Mimo, że owoce są kwaśne i mają dość cierpki smak, nasi eksperci potrafią wydobyć z nich urzekającą słodycz z charakterystyczną nutą cytrusów, brzoskwini i ananasów. Toorank Prawdziwa Nalewka z Rokitnika łącząc w sobie te niezwykłe, owocowe nuty z delikatną goryczką oraz pięknym, złotym kolorem niewątpliwie wyróżnia się na tle bardziej popularnych smaków. Swoje charakterystyczne cechy rozwija podczas maceracji owoców oraz dobroczynnego działania czasu w procesie leżakowania.W wyniku procesu dojrzewania barwa nalewki z czasem ulega naturalnym zmianom.

51,00 zł

Maliny ze względu na swój przyjemny, słodki smak i aromat oraz właściwości zdrowotne wykorzystywane były od najdawniejszych lat do przygotowywania tradycyjnych, typowo polskich nalewek. Toorank Prawdziwa Nalewka Malinowa ceniona jest właśnie za swój łagodny, owocowy profil oraz piękny kolor. Swoje charakterystyczne cechy rozwija podczas maceracji owoców oraz dobroczynnego działania czasu w procesie leżakowania. Mimo skomplikowanego i długiego procesu wytwarzania nalewka zachowuje świeży, intensywny charakter polskich malin.W wyniku procesu dojrzewania barwa nalewki z czasem ulega naturalnym zmianom.

69,00 zł

Ratafia Kaszubska to nalewka sporządzana w sposób tradycyjny z dojrzałych owoców wiśni i bogatej kompozycji ziół i przypraw. Wymagający wiedzy i zaangażowania proces technologiczny polega na maceracji składników w najwyższej jakości alkoholu przez odpowiedni okres czasu. Powstały nalew po odpowiednim dosłodzeniu i zestawieniu do wymaganej zawartości alkoholu poddawany jest procesowi leżakowania. Tak pozostawiona nalewka dojrzewa przez wiele tygodni, aby nabrać swoich specyficznych cech sensorycznych. Unikatowe opakowanie z zastosowaniem wzorów tradycyjnych, kaszubskich haftów o specyficznej kolorystyce idealnie wkomponowuje się w naturalny, wyjątkowy charakter produktu. Smak i zapach: słodki, wiśniowy z nutą goździków i przypraw.

58,00 zł

Wiśniówka, jakiej już się nie spotyka na rynku. Mocno rześki i owocowy aromat, dość spora wytrawność na języku, która na finiszu przeradza się w czekoladowo-wiśniową słodycz. Idealnie sprawdzi się na zakończenie posiłku, jako rozgrzewający dodatek do herbaty czy też jako chłodniejszy aperitif.

58,00 zł

Wódka aromatyzowana orzechem laskowym, wyprodukowana według rodzinnej receptury J.A. Baczewski. W produkcji użyto prażonych orzechów oraz najlepszej czekolady nugatowej. Powstała na bazie trzykrotnie destylowanego spirytusu ziemniaczanego, dzięki czemu zawdzięcza swój słodki smak. Doskonale sprawdzi się jako aperitif.

58,00 zł

Bardzo interesująca, unikalna receptura o ciemnej barwie charakterystycznej dla bałkańskich likierów piołunowych. Historia piołunówki sięga końca XVI wieku a jej doskonałość bierze się ze skomponowanej mieszanki ziół. Doskonale sprawdzi się na zbliżające się, chłodne dni - likier idealnie smakuje na ciepło bądź też jako dodatek do rozgrzewających herbat. Kostki lodu także nie zaszkodzą temu trunkowi. W nosie wyczuwalne goździki i cynamon. Piołunówka w smaku przywołuje na myśl smak świąt oraz zimę. Na finiszu posmak goździków przeplatany słodyczą skórki pomarańczowej. Baczewski prezentuje kolejny, oryginalny trunek.

0