.

Aktywne filtry

750,00 zł

Jednym z sekretów produkcji irlandzkiej whiskey jest powolna, potrójna destylacja w miedzianych alembikach. Metoda ta nadaje produktom Jameson łagodność i krągły smak. Nuty wanilii, przypraw i orzechów zwieńczone są długim, ciepłym i delikatnie pikantnym finiszem. Jameson’em można delektować się na wiele sposobów: klasycznie - jako whiskey z lodem, w drinkach oraz – za sprawą doskonałego smaku – również w shotach!

95,00 zł

Efekt przypadkowego spotkania Master Distillera Jameson Whiskey i głównego browarnika lokalnego rzemieślniczego browaru w Cork. Bardzo szybko powstał plan, aby stworzyć piwo w beczkach po irlandzkiej whiskey, by potem te same beczki, przepełnione stoutowymi nutami, wróciły do destylarni i zostały z powrotem napełnione whiskey Jameson. Rezultat przerósł ich oczekiwania i dziś też możemy się nim cieszyć pod postacią Jameson Caskmates.

129,00 zł

Jameson Black Barrel starzony jest w starannie dobranych, podwójnie wypalanych beczkach. Czas dojrzewania w takich beczkach nadaje tej whiskey wzmocnione nuty słodyczy wanilii i karmelu, zachowując jednocześnie nuty opalanego drewna, owoców i ciepłych przypraw korzennych. Każda beczka skrywa tajemnice, a cała sztuka polega na ich odkryciu.

78,00 zł

Jednym z sekretów produkcji irlandzkiej whiskey jest powolna, potrójna destylacja w miedzianych alembikach. Metoda ta nadaje produktom Jameson łagodność i krągły smak. Nuty wanilii, przypraw i orzechów zwieńczone są długim, ciepłym i delikatnie pikantnym finiszem. Jameson’em można delektować się na wiele sposobów: klasycznie - jako whiskey z lodem, w drinkach oraz – za sprawą doskonałego smaku – również w shotach!

99,00 zł

Niepowtarzalną delikatność osiąga dzięki unikalnym metodom produkcji. Jest trzykrotnie destylowana oraz poddawana starannemu procesowi słodowania najwyższej jakości jęczmienia. Subtelna i zrównoważona. Charakteryzuje się bogatą nutą aromatów cytrusowych i trawiastych, połączonych z przyjemną słodyczą wanilii.

150,00 zł

Starannie dobrana kompozycja tradycyjnej irlandzkiej whiskey. W wyniku 12-letniego leżakowania w beczkach po bourbonie i sherry Oloroso zyskuje głębie smaku i dojrzałość. Koneserzy doceniają jej smak jako lekko korzenny, odpowiednio pikantny, a jednocześnie łagodny z lekkimi nutami cytryny i wanilii w czekoladzie.

110,00 zł

Irlandzka whisky Black Bush łączy wyjątkowo dużą ilość słodu w połączeniu ze słodką whisky zbożową z małych partii, a następnie dojrzewa w beczkach po sherry Oloroso i po burbonie. Ta unikalna receptura oznacza, że ​​Black Bush ma bogate, owocowe nuty i głęboki, intensywny charakter, równoważony przez niewiarygodnie wyjątkową gładkość. Najlepiej smakuje w czystej postaci, z lodem lub w klasycznych koktajlach. Najbardziej doświadczeni miłośnicy irlandzkiej whisky wiedzą, że nie można pokonać Black Busha.

150,00 zł

Irlandzka whiskey będąca blendem w 20% whiskey single malt, a w 80% słodu kukurydzianego. Po uzyskaniu idealnych proporcji mieszanki whiskey trafia do beczek po bourbonie, w których dojrzewa i następnie trafia do beczek po sherry, gdzie kształtuje się ostateczny charakter destylatu. W nosie rozróżnić możemy aromaty słonego karmelu i wanilii z akcentami miodu, orzechów i przypraw. Na języku pojawiają się nuty miodu i wanilii z odświeżającym przebłyskiem skórki cytryny. Przyjemna i łatwa w degustacji whiskey, doskonała dla zwolenników słodszych i delikatnych trunków.

280,00 zł

Irlandzka whiskey single malt oddająca hołd wzmacnianym hiszpańskim winom powstającym ze szczepu Pedro Ximenez. 100% słodu jęczmiennego, leżakowane w beczkach po bourbonie, a następnie finiszowane w beczkach po sherry PX przez 9 miesięcy, łączy w sobie esencję aromatów charakterystycznych zarówno dla win wzmacnianych, jak i irlandzkiej whiskey. Nos zawiera w sobie nuty rodzynek, wiśni, suszonych owoców i kandyzowanych pomarańczy. Usta natomiast wypełniają akcenty dębowe i skórzane w akompaniamencie suszonych owoców, orzechów i suszonych owoców. Na finiszu zaskakuje przyjemnym czekoladowym posmakiem. Wyborny wybór dla entuzjastów dojrzałych, acz słodkawych smaków.

Niefiltrowane na zimno, naturalny kolor.

155,00 zł

Początkowy wybuch słodkiej wanilii prowadzi do rześkich owoców sadu, jabłek i gruszek. Następnie lemon curd, prowadzący do kandyzowanej skórki cytrynowej z nutami czystego słodu. Miękkie i kremowe odczucie w ustach, maślane, z dojrzałymi cytrusami i pieczonym biszkoptem, łączące się w eksplozję świeżej cytrynowej bezy, po której następuje czubek węgla drzewnego i białego pieprzu. W finiszu lekkie nuty suchego dymu utrzymują się i przeplatają z nutami soczystych owoców, przechodząc do finiszu słodkiej przyprawy.

225,00 zł

Dunville's Three Crowns Irish Whiskey to najwyższej jakości mieszanka najwyższej jakości whisky dojrzewających w trzech najlepszych beczkach po sherry.

Bardzo delikatny aromat, kwiatowy, słodki i soczysty. Owoce sadu przeplatają się z orzechowym karmelem, nugat i mocne nuty toffi. W ustach, początkowa słodycz słodu ustępuje miejsca lekkim cytrusom, pomarańczy, cytrynie, zielonym jabłkom, pieprzowi i goździkom. Drewniane przyprawy i piękne dębowe taniny wzmacniają tę whisky, zanim beczki po sherry oloroso przejmą ostatnią kurtynę. W finiszu owoce sadu i karmelki ustępują subtelnym nutom orzecha włoskiego, nugatu, wanilii i suszonych owoców, które pojawiają się w miękkim, trwałym finiszu.

250,00 zł

Najlżejszy, jaki można sobie wyobrazić fenol unosi się nad nosem jak szybowiec nad wybrzeżem Antrim. Cichy i ledwo zauważalny, chyba że go szukasz, ale to, co bada, jest raczej piękne. W smaku oszałamiająca konsystencja – mieszanka lekkiego miodu ulmo i mokki zapewnia najbardziej przyjazną i najpiękniejszą dostawę. Zręczny dym unosi się bez teczki. Długi finisz, teraz lekko owocowy, z cudowną równowagą owoców pestkowych i wpływów sherry, które utrzymują się rozkosznie, zanim w końcu ustąpią miejsca bogatej mokce i temu cudownemu końcowemu pocałunkowi dymu.

0