.

Filtruj według

Aktywne filtry

75,00 zł

METAXA 5 gwiazdek to destylaty winne leżakujące do 5 lat w piwnicach Domu METAXA.

89,00 zł

METAXA 7 gwiazdek to wyższa rangą odsłona stylu METAXY, zawierająca starsze roczniki win typu Muscat z wysp Morza Egejskiego. 

149,00 zł

METAXA 12* , stworzona przez Mistrza METAXY Constantinosa Raptisa, zajmuje kolejne, dumne miejsce w Gwiazdkowej Serii. 

238,00 zł

METAXA Grande Fine zwraca na siebie uwagę dzięki oryginalnej butelce, inspirowanej grecką ceramiką z wyspy Rodos. 

338,00 zł

METAXA Private Reserve to niezastąpiona kompozycja najstarszych destylatów winnych.

72,00 zł

ARARAT *** to najmłodsza i najbardziej bezkompromisowa brandy w całej ofercie. Charakteryzuje ją świeży, wyrazisty aromat kwitnących drzew owocowych i intensywny, delikatnie palący smak z nutami świeżych domowych wypieków. Pełna życia, dynamiczna brandy ARARAT „Three Stars” wniesie słoneczne ciepło do spotkania przy stole i umili każdą chwilę spędzoną z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu, w podróży czy w domu.

82,00 zł

Pięcioletnia brandy ARARAT „Five Stars” ma charakterystyczny aromat owoców i świeżego drewna, które delikatnie rozwijają się w odcienie wanilli i cynamonu, delikatny smak, w którym wybrzmiewa śliwka. brzoskwinia, suszone owoce z nutą gorzkiej czekolady.
Lekka i pełna smaku brandy ARARAT ***** wypełni energią i radością każdą uroczystość czy spotkanie w gronie znajomych

190,00 zł

Ararat 10* Akhtamar jest 10-letnią brandy o wyrafinowanym kolorze bursztynu, z refleksami ognistej miedzi. Charakteryzuje się niezwykle żywym i eleganckim aromatem, w którym słodkie nuty miodu i wanilii zrównoważone są domieszką orzechów laskowych, kory dębu i suszonych śliwek. Słodki smak rozwija się powoli, zapewniając długi finisz. Końcową suchość wzbogaca delikatny akcent cynamonu.

330,00 zł

Ararat 15* Vaspurakan to armeńska brandy starzona przez 15 lat w dębowych beczkach, charakteryzuje się żywym, eleganckim i złożonym aromatem z nutami przypraw, kory dębu, suszonych owoców i subtelnymi odcieniami nut balsamicznych. W smak jet bogaty, złożony i dopracowany. Intensywność wykończenia smaku równoważy się z wyraźnymi akcentami słodyczy. Posmak jest długi i szlachetny.

480,00 zł

Ararat 20YO Nairi jest to harmonijna jedwabista, złożona 20letnia brandy, z subtelną teksturą z balsamicznym akcentem oraz nutą cedru. Delikatna kombinacja chleba tostowego i goździków jest zharmonizowana z wonią cynamonu i miodu. W smaku bogata i złożona, z przyjemnym długim finiszem.

135,00 zł

Ararat 7YO Otborny jest 7-io letnią brandy o zapachu żywych, świeżych owoców. Nieznaczna cierpkość jest uzupełniona fuzją świeżych pomarańczy i podtekstów dębowych. Intensywny, długotrwały i pełny smak, gdzie charakter owocowy równoważony jest nutą cytryny, karmelu i suszonych fig. Końcowy akcent ma smak gorzkich migdałów.

58,00 zł

Hiszpańska brandy o delikatnym waniliowym aromacie, z nutą orzechów i karmelu. Charakteryzuje ją piękny bursztynowy kolor. Podawać samodzielnie w temp. pokojowej lub na lodzie z colą, napojem imbirowym lub kawą

65,00 zł

Dojrzewa przez 5 lat w beczkach z amerykańskiego dębu. Charakteryzuje ją bursztynowo-złoty kolor, delikatny aromat, zdominowany nutą dębiny i suszonych owoców oraz łagodny, słodkawy, pełny smak.

67,00 zł

Włoska brandy, destylowana z wyselekcjonowanych, białych winogron, starzona jest przez minimum 2 lata w dębowych beczkach. Charakteryzuje ją łagodny smak, świeży, owocowy aromat, bursztynowy kolor, ze świetlnymi refleksami.

50,00 zł

Kazbek Peak Brandy XO została wyprodukowana z owoców winorośli uprawianych w znanym regionie Kakheti o wyjątkowym klimacie sprzyjającym dojrzewaniu winogron. Przed butelkowaniem leżakowała w dębowych beczkach przez minimum 5 lat, dzięki czemu jej smak jest gładki, a bukiet bardziej złożony.

Brandy wyróżnia się intensywną bursztynową barwą z jaśniejszymi refleksami. W nosie dominują aromaty suszonych śliwek i prażonych orzechów laskowych, które przeplatają nuty karmelu, wanilii, dębu i białych kwiatów. W smaku ujawniają się: pieczone jabłko i karmel, którego słodycz przeciąga się do długiego finiszu.

0