.

Aktywne filtry

95,00 zł

METAXA 7 gwiazdek to wyższa rangą odsłona stylu METAXY, zawierająca starsze roczniki win typu Muscat z wysp Morza Egejskiego. 

149,00 zł

METAXA 12* , stworzona przez Mistrza METAXY Constantinosa Raptisa, zajmuje kolejne, dumne miejsce w Gwiazdkowej Serii. 

238,00 zł

Wyjątkowa edycja Grande Fine Collectors znanej i cenionej brandy Metaxa. Przykuwająca wzrok porcelanowa butelka została zaprojektowana przez greckiego artystę, Rodanthi Senduka, który stworzył także godło Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku. Wykorzystany przez niego motyw symbolizuje scenerię egejską: kolor biały oznacza architekturę, niebieski Morze Egejskie, a złoty słońce.

350,00 zł

METAXA Private Reserve to niezastąpiona kompozycja najstarszych destylatów winnych.

1 999,00 zł

Metaxa ANGELS TREASURE to mieszanka wyrafinowanego smaku cynamonu, goździków, suszonych fig oraz miodu, które nadają trunkowi bogaty i trwały finisz. 

77,00 zł

ARARAT *** to najmłodsza i najbardziej bezkompromisowa brandy w całej ofercie. Charakteryzuje ją świeży, wyrazisty aromat kwitnących drzew owocowych i intensywny, delikatnie palący smak z nutami świeżych domowych wypieków. Pełna życia, dynamiczna brandy ARARAT „Three Stars” wniesie słoneczne ciepło do spotkania przy stole i umili każdą chwilę spędzoną z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu, w podróży czy w domu.

98,00 zł

Pięcioletnia brandy ARARAT „Five Stars” ma charakterystyczny aromat owoców i świeżego drewna, które delikatnie rozwijają się w odcienie wanilli i cynamonu, delikatny smak, w którym wybrzmiewa śliwka. brzoskwinia, suszone owoce z nutą gorzkiej czekolady.
Lekka i pełna smaku brandy ARARAT ***** wypełni energią i radością każdą uroczystość czy spotkanie w gronie znajomych

200,00 zł

Ararat 10* Akhtamar jest 10-letnią brandy o wyrafinowanym kolorze bursztynu, z refleksami ognistej miedzi. Charakteryzuje się niezwykle żywym i eleganckim aromatem, w którym słodkie nuty miodu i wanilii zrównoważone są domieszką orzechów laskowych, kory dębu i suszonych śliwek. Słodki smak rozwija się powoli, zapewniając długi finisz. Końcową suchość wzbogaca delikatny akcent cynamonu.

150,00 zł

Ararat 7YO Otborny jest 7-io letnią brandy o zapachu żywych, świeżych owoców. Nieznaczna cierpkość jest uzupełniona fuzją świeżych pomarańczy i podtekstów dębowych. Intensywny, długotrwały i pełny smak, gdzie charakter owocowy równoważony jest nutą cytryny, karmelu i suszonych fig. Końcowy akcent ma smak gorzkich migdałów.

65,00 zł

Hiszpańska brandy o delikatnym waniliowym aromacie, z nutą orzechów i karmelu. Charakteryzuje ją piękny bursztynowy kolor. Podawać samodzielnie w temp. pokojowej lub na lodzie z colą, napojem imbirowym lub kawą

75,00 zł

Dojrzewa przez 5 lat w beczkach z amerykańskiego dębu. Charakteryzuje ją bursztynowo-złoty kolor, delikatny aromat, zdominowany nutą dębiny i suszonych owoców oraz łagodny, słodkawy, pełny smak.

75,00 zł

Włoska brandy, destylowana z wyselekcjonowanych, białych winogron, starzona jest przez minimum 2 lata w dębowych beczkach. Charakteryzuje ją łagodny smak, świeży, owocowy aromat, bursztynowy kolor, ze świetlnymi refleksami.

57,00 zł

Kazbek Peak Brandy XO została wyprodukowana z owoców winorośli uprawianych w znanym regionie Kakheti o wyjątkowym klimacie sprzyjającym dojrzewaniu winogron. Przed butelkowaniem leżakowała w dębowych beczkach przez minimum 5 lat, dzięki czemu jej smak jest gładki, a bukiet bardziej złożony.

Brandy wyróżnia się intensywną bursztynową barwą z jaśniejszymi refleksami. W nosie dominują aromaty suszonych śliwek i prażonych orzechów laskowych, które przeplatają nuty karmelu, wanilii, dębu i białych kwiatów. W smaku ujawniają się: pieczone jabłko i karmel, którego słodycz przeciąga się do długiego finiszu.

109,00 zł

Aromat świeżej skórki pomarańczowej, ślady karmelu i gorzkich migdałów.

120,00 zł

Brandy dojrzewa 8-10 lat w dębowych beczkach. Kolor nasycony, klasycznie herbaciano-bursztynowy. Aromaty gładkie, czyste i wyważone. Dominuje nuta korzenna, jest także miód wrzosowy, czarna herbata, piernikowe podbicie. W ustach lekka korzenność (cynamonu) i rejestry przypominające kolonialny skład z korzeniami. 

0