.

Filtruj według

Aktywne filtry

69,00 zł

METAXA 5 gwiazdek to destylaty winne leżakujące do 5 lat w piwnicach Domu METAXA.

85,00 zł

METAXA 7 gwiazdek to wyższa rangą odsłona stylu METAXY, zawierająca starsze roczniki win typu Muscat z wysp Morza Egejskiego. 

149,00 zł

METAXA 12* , stworzona przez Mistrza METAXY Constantinosa Raptisa, zajmuje kolejne, dumne miejsce w Gwiazdkowej Serii. 

220,00 zł

METAXA Grande Fine zwraca na siebie uwagę dzięki oryginalnej butelce, inspirowanej grecką ceramiką z wyspy Rodos. 

320,00 zł

METAXA Private Reserve to niezastąpiona kompozycja najstarszych destylatów winnych.

950,00 zł

Metaxa ANGELS TREASURE to mieszanka wyrafinowanego smaku cynamonu, goździków, suszonych fig oraz miodu, które nadają trunkowi bogaty i trwały finisz. 

72,00 zł

ARARAT *** to najmłodsza i najbardziej bezkompromisowa brandy w całej ofercie. Charakteryzuje ją świeży, wyrazisty aromat kwitnących drzew owocowych i intensywny, delikatnie palący smak z nutami świeżych domowych wypieków. Pełna życia, dynamiczna brandy ARARAT „Three Stars” wniesie słoneczne ciepło do spotkania przy stole i umili każdą chwilę spędzoną z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu, w podróży czy w domu.

82,00 zł

Pięcioletnia brandy ARARAT „Five Stars” ma charakterystyczny aromat owoców i świeżego drewna, które delikatnie rozwijają się w odcienie wanilli i cynamonu, delikatny smak, w którym wybrzmiewa śliwka. brzoskwinia, suszone owoce z nutą gorzkiej czekolady.
Lekka i pełna smaku brandy ARARAT ***** wypełni energią i radością każdą uroczystość czy spotkanie w gronie znajomych

190,00 zł

Ararat 10* Akhtamar jest 10-letnią brandy o wyrafinowanym kolorze bursztynu, z refleksami ognistej miedzi. Charakteryzuje się niezwykle żywym i eleganckim aromatem, w którym słodkie nuty miodu i wanilii zrównoważone są domieszką orzechów laskowych, kory dębu i suszonych śliwek. Słodki smak rozwija się powoli, zapewniając długi finisz. Końcową suchość wzbogaca delikatny akcent cynamonu.

330,00 zł

Ararat 15* Vaspurakan to armeńska brandy starzona przez 15 lat w dębowych beczkach, charakteryzuje się żywym, eleganckim i złożonym aromatem z nutami przypraw, kory dębu, suszonych owoców i subtelnymi odcieniami nut balsamicznych. W smak jet bogaty, złożony i dopracowany. Intensywność wykończenia smaku równoważy się z wyraźnymi akcentami słodyczy. Posmak jest długi i szlachetny.

480,00 zł

Ararat 20YO Nairi jest to harmonijna jedwabista, złożona 20letnia brandy, z subtelną teksturą z balsamicznym akcentem oraz nutą cedru. Delikatna kombinacja chleba tostowego i goździków jest zharmonizowana z wonią cynamonu i miodu. W smaku bogata i złożona, z przyjemnym długim finiszem.

130,00 zł

Ararat 7YO Otborny jest 7-io letnią brandy o zapachu żywych, świeżych owoców. Nieznaczna cierpkość jest uzupełniona fuzją świeżych pomarańczy i podtekstów dębowych. Intensywny, długotrwały i pełny smak, gdzie charakter owocowy równoważony jest nutą cytryny, karmelu i suszonych fig. Końcowy akcent ma smak gorzkich migdałów.

58,00 zł

Hiszpańska brandy o delikatnym waniliowym aromacie, z nutą orzechów i karmelu. Charakteryzuje ją piękny bursztynowy kolor. Podawać samodzielnie w temp. pokojowej lub na lodzie z colą, napojem imbirowym lub kawą

65,00 zł

Dojrzewa przez 5 lat w beczkach z amerykańskiego dębu. Charakteryzuje ją bursztynowo-złoty kolor, delikatny aromat, zdominowany nutą dębiny i suszonych owoców oraz łagodny, słodkawy, pełny smak.

67,00 zł

Włoska brandy, destylowana z wyselekcjonowanych, białych winogron, starzona jest przez minimum 2 lata w dębowych beczkach. Charakteryzuje ją łagodny smak, świeży, owocowy aromat, bursztynowy kolor, ze świetlnymi refleksami.

0