.

Aktywne filtry

120,00 zł

Barwa jasnego złota, w nosie na pierwszym planie, otrzymujemy zielone jabłka oraz trawę cytrynową. Na drugim planie dość inwazyjnie przebija się aromat świeżo pieczonej szarlotki, ale bez cynamonu. Dużo świeżość, przyjemne aromaty owoców z delikatnym akcentem młodego alkoholu. W ustach
Jabłka, jabłka! Kwaśne Jabłka , lecz bardzo aromatyczne; idealnie komponuję się z aromatem dość młodego alkoholu. W tle pojawia się delikatna słodycz wanilii oraz aromat świeżo pieczonego ciasta drożdżowego. Na finiszu średnia długość i dość odświeżająca Jabłka, ciasto drożdżowe i wanilii wiodą prym w tej ekspresji.

175,00 zł

Miedziano-złoty kolor, głęboki aromat, bardzo wyważony. Oczywista oczywistość- pięknie pachnące czerwone jabłka. Jednak drugi plan i tło jest jeszcze bardziej ciekawe. Na drugim planie, otrzymujemy elegancką nutę drożdżową, wzbogacony aromatem musu jabłkowego i brioszki. W tle możemy wyczuć aromat kwiatu pomarańczy, toffi oraz rodzynek sułtańskich. Smak pełny i zaskakujący wytrawny. Sporo aromatów cydru z pieczonego jabłka ze szczyptą kuminu. W tle znajdziemy rozgrzewające aromaty przypraw korzennych z nugatem i wanilią; a także taniną z dębu francuskiego. Zaskakujące są aromaty dojrzałego mango oraz słodkiej marakui, które dopełniają i balansują doznania smakowe. Finisz długi i bardzo ciekawy. Odczuwamy niuanse skóry nubukowej, goryczki dębowej, ocet balsamiczny z orzechami włoskimi. 

0