.

Aktywne filtry

205,00 zł

Tullamore D.E.W. 14 Year Old Single Malt to potrójnie destylowana whiskey typu single malt, dojrzewa w czterech rodzajach beczek (Bourbon, Madera, Porto i Sherry).Charakteryzuje się nutami jabłkowymi, słodkimi cytrusami i owocami tropikalnymi, przepięknie bogata i słodka w smaku, z warstwami owoców, dębu i subtelnymi przyprawami.

440,00 zł

Tullamore D.E.W. 18YO Single Malt to wyjątkowa, trzykrotnie destylowana Irlandzka whiskey o bogatym charakterze.
Dojrzewa w tradycyjnych beczkach po bourbonie i przez ostatnie pół roku finiszuje w starannie dobranym zestawieniu czterech typów beczek: po bourbonie, sherry, porto i winie madeira.
Ta kombinacja drewna i czasu nadaje tej whiskey głębokiej barwy, bogatego, słodowego smaku z subtelnymi owocowymi aromatami i długim, słodkim finiszem.

830,00 zł

Rzadka irlandzka whiskey typu single malt, dojrzewająca co najmniej 19 lat w beczkach po sherry Oloroso i po bourbonie, a następnie przelewana do beczek z Madeiry na ostatnie 2 lata leżakowania. Whiskey o satynowej konsystencji i wyjątkowej głębi, która przeplata smaki suszonych owoców, z korzenną, aromatyczną słodowością i subtelną nutą prażonych orzechów i rodzynek. Na finishu intensywna z wyczuwalną lukrecją i dębem.

260,00 zł

Wyjątkowa whisky typu malt leżakująca 16 lat w beczkach po sherry Oloroso i po bourbonie, następnie przelewana jest do beczek po winie Porto, gdzie leżakuje przez kilka miesięcy. Na języku wyczuwalne nuty soczystych owoców, orzechów i przypraw, a także pralin i miodu. Głęboka na finiszu z posmakiem jagód i ciemnej czekolady.

390,00 zł

Aromat świeżej wanilii, toffi oraz słodkiego miodu. W smaku kremowe ciasteczka przechodzące w intensywne nuty waniliowe dopełnione nutą anyżu oraz tostowanego dębu. Klasyczny smak Bushmillsa ma swoją kontynuację podczas długiego finiszu ze słodkim melonem i pikantnym cynamonem.

150,00 zł

Trzykrotnie destylowana whiskey powstała w 100% z jęczmienia słodowego. Dojrzewa przez co najmniej 10 lat w beczkach po bourbonie i po sherry Oloroso.

Whiskey o aromacie miodu, wanilii i czekolady mlecznej. Na języku miękka ze świeżym i czystym finiszem.

0