.

Aktywne filtry

85,00 zł

Harmonijny, wytworny smak unikalnej kompozycji winogron szczepów Pinot Blanc ,  Riesling  i Pinot Noir.
Rześkie, bardzo orzeźwiające, z nutami słodkich jabłek, cytryn i mineralnym posmakiem.

85,00 zł

Harmonijny, wytworny smak unikalnej kompozycji winogron szczepów Pinot Blanc, Riesling  i Pinot Noir

Kwaskowe, bardzo orzeźwiające, z nutami jabłek, cytryn i mineralnym posmakiem. 

260,00 zł

To ekskluzywny, wytrawny szampan o aromacie limonki, grejpfruta, świeżych brzoskwiń i jabłek, uzupełniony nutami wanilii, karmelu i orzecha.

590,00 zł

To ekskluzywny, wytrawny szampan o aromacie limonki, grejpfruta, świeżych brzoskwiń i jabłek, uzupełniony nutami wanilii, karmelu i orzecha.

1 390,00 zł

To ekskluzywny, wytrawny szampan o aromacie limonki, grejpfruta, świeżych brzoskwiń i jabłek, uzupełniony nutami wanilii, karmelu i orzecha.

56,00 zł

Kolor delikatny słomkowy z wirującymi drobnymi bąbelkami. Rozkoszne kwiatowe aromaty z nutami melona i brzoskwini.
W ustach świeże i soczyste, eleganckie i delikatne z miękkimi, uporczywymi pęcherzykami i wyraźnymi smakami białych owoców pestkowych i mandarynki. Produkowane metodą Charmata.
Świetne jako aperitif,  z owocami morza, rybami, do lekkich przystawek, do sałatek.


Nagrody:
Wine Enthusiast 91 pkt.

62,00 zł

Delikatny bladoróżowy kolor z orzeźwiającymi drobnymi bąbelkami. Aromaty miękkich czerwonych owoców – maliny, truskawki, czerwonej porzeczki. W ustach żywe i rześkie, dobrze zbalansowana kwasowość. Idealny jako aperitif, do sałatek, tapasów i antipasti, z kuchnią wegetariańską, drobiem.

42,00 zł

Bardzo blada żółć z delikatnymi złotymi refleksami. Mocne uwolnienie małych bąbelków, które wynurzając się tworzą rozetę. W nosie subtelne uderzenie kwiatów i miodu, bardzo przyjemne i typowe dla win dojrzewających w butelce. W ustach świeże, ciepłe, przyjemne i okrągłe. Zostawia po sobie trwały, wyważony i harmoniczny posmak.

42,00 zł

Piękny bladożółty kolor, z którego uwalniają się bąbelki tworzące koronę. Przyjemny, owocowy aromat, charakterystyczny dla drugiej fermentacji w butelce. Mocna struktura w ustach, bardzo homogeniczne smaki dwóch szczepów. Przyjemna obecność bąbelków oraz zbalansowana kwasowość i słodycz. Długi, gładki finisz.

42,00 zł

Wiśniowo-czerwony, owocowy kolor, przywołujący wspomnienie letniej nocy, morza i wakacyjnej zabawy. Intensywny, naturalny kolor pozyskany z najlepszej odmiany lokalnych winogron. Złożony aromat owocowych nut odmiany Trepat. Świeży, ciepły, przyjemny i okrągły smak, który długo pozostaje w ustach.

33,00 zł

Jasnożółty kolor. Orzeźwiający zapach białych owoców pestkowych z nutą drożdży. W ustach świeże, orzeźwiające, smaczne, z dobrą kwasowością.
Świetne jako aperitif, do zapiekanych warzyw, szarlotki.

33,00 zł

Słomkowo-żółty kolor. Aromaty cytrusów i jabłek. W ustach kremowe, świeże, ładnie zbudowane, z posmakiem grapefruita.
Idealne na aperitif,  ze skorupiakami, z owocami morza.

87,00 zł
Kolor słomkowo - żółty. Kaskada drobnych długotrwałych bąbelków. Bardzo obfity aromat dojrzałych owoców takich jak gruszka, żółte jabłko i melon. Przyjemnie cierpki smak, rześki i owocowy. Znakomita równowaga, satysfakcjonujące lekko mineralne wykończenie.
Idealne na uroczyste toasty, aperitif, do delikatnych przystawek i przekąsek.
88,00 zł

Wino białe wytrawne musujące produkowane metodą Charmata. Kolor słomkowożółty. Bardzo obfity aromat dojrzałych owoców – gruszka, żółte jabłko, brzoskwinia z nutami wisterii i kwiatu akacji. Delikatne drobne bąbelki. W smaku obfite i trwałe Wspaniała równowaga i elegancja. Posiada idealną końcówkę. Najlepszy do konsumpcji – do roku po roku produkcji.       
Idealna na aperitif i toasty, do delikatnych i lekkich potraw, sałatek, owoców morza. i ryb z grilla, białego mięsa, makaronów z warzywami. Podawać schłodzone do 7-8 ° C. Należy unikać długich okresów chłodzenia.

105,00 zł

Kolor słomkowożółty. Intensywne aromaty jabłek i gruszek z kwiatowymi nutami wisterii i akacji. W ustach niezwykle orzeźwiające, z piękną kwasowością, klasyczny brut z doskonałą harmonią i elegancją, z długim wytrawnym finiszem.
Idealne na aperitif i toasty, do sałatek, owoców morza, pieczonych ryb, lekkich pasztetów, antipasti. Podawać schłodzone do 7-8 ° C. Należy unikać długich okresów chłodzenia.

0