.

Aktywne filtry

64,00 zł

El Picaro (łobuz) to charakterne i odważne wino, idealnie odzwierciedlające temperament najmłodszego pokolenia winiarzy Matsu. Głęboka rubinowa barwa. W nosie intensywna, dojrzała i słodka jagoda, z nutą mineralną. Usta pełne, ze słodkim owocowym akcentem i pysznymi taninami. Długi i przyjemny finisz

105,00 zł

El Recio (silny) to wino o idealnej równowadze pomiędzy młodością i dojrzałością – oddaje charakter pokolenia pomiędzy najmłodszymi, a najstarszymi winiarzami Matsu. Intensywna rubinowa barwa. W nosie wyraziste i złożone, z wyczuwalnymi nutami czekolady, dojrzałych ciemnych owoców i wanilii. Na podniebieniu krągłe, jedwabiste z długim finiszem.

220,00 zł

El Viejo (stary) to wino kompletne. Powstaje z gron, z ponad stuletnich krzewów Tinta de Toro i leżakuje przez 16 miesięcy w dębowych beczkach. Ciemnoczerwona barwa, z fioletowymi refleksami. W nosie intensywne aromaty ciemnych owoców, wanilii i cedru. W ustach połączenie smaku soczystych, dojrzałych owoców i przypraw, z nutą orzechów.

45,00 zł

Wino o żywej, purpurowej barwie. Nos zdominowany przez czerwone i czarne jagody z cynamonowym akcentem. Na podniebieniu bogate, miękkie i soczyste z subtelnymi nutami fig, czarnych wiśni oraz drewna cedrowego.

45,00 zł

Intensywna słomkowo-zielona barwa. Bogate aromaty białych brzoskwiń, cytrusów i melona. Na podniebieniu pełne, soczyste i kremowe z przyjemną kwasowością.

79,00 zł

Wino białe ,naturalne , niefiltrowane, wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Johanniter. Macerowane na skórkach przez 21 dni. Dobrze zbudowane, z wyjątkowymi aromatami suszonych jabłek i moreli, z dodatkiem skórki pomarańczowej, goździków i ziół, z długim orzeźwiającym finiszem.

Możliwy wytrącający się osad jest naturalnym procesem.

87,00 zł

Wino białe , półwytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Riesling. Świeże, soczyste, orzeźwiające o aromacie cytrusów, owoców tropikalnych i wosku pszczelego. W ustach świeże, z subtelną słodyczą i o dobrej strukturze.

cukier 6g/l, kwasowość 7,4g/l

92,00 zł

Riesling Późny Zbiór 2021, który powstał z mocno przejrzałych gron zbieranych w połowie listopada. Świeże, soczyste, z nutami zielonych jabłek, moreli, żółtych śliwek i cytrusów, w ustach krągłe, z przyjemną, długą końcówką, w której słodycz równoważy delikatna kwasowość.

64,00 zł

Riesling Botrytis 2021, bardzo słodkie wino w stylu niemieckiego Auslese, powstałe z ręcznie selekcjonowanych gron porażonych szlachetną pleśnią zbieranych w połowie listopada. Dzięki grzybowi Botrytis cinerea uszkodzeniu ulega skórka jagód, co powoduje wyparowanie wody i rodzynkowanie gron. Wino to ma 70 g/l cukru i tylko 9% alkoholu. 

Pojemność 0,375ml

98,00 zł

Wino białe ,wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Riesling. Świeże, soczyste, z nutami dojrzałych jabłek i cytrusów, w ustach krągłe, z przyjemną, długą końcówką..

90,00 zł

Wino białe ,wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Pinot Blanc. Odnajdziemy w nim , nuty zielonego jabłka, cytryny i dojrzałej pigwy połączone z przyjemną kwasowością i słonym zakończeniem.

70,00 zł

Wino białe, o delikatnie łososiowym kolorze, wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Pinot Noir. Odnajdziemy w nim subtelne aromaty poziomek, truskawek i malin z wyraźnie zaznaczoną kwasowością.

115,00 zł

Wino czerwone, wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Pinot Noir z klonów francuskich. Wino dojrzewało 6 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. Odnajdziemy w nim aromaty dojrzałych śliwek, wiśni z nutą lukrecji. W ustach soczysty, krągły z dużą dawką owocowości. 

115,00 zł

Wino czerwone, wytrawne, jednoszczepowe wykonane w 100% z odmiany Pinot Noir z klonów niemieckich. Wino dojrzewało 6 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. Odnajdziemy w nim aromaty pestek wiśni, dojrzałych truskawek i czarnej porzeczki. Na podniebieniu przyjemna struktura z delikatną taniną.

42,00 zł

Kolor intensywny fioletowy. Ten potężny Monastrell jest elegancki w nosie, z aromatami przypominającymi czerwone owoce, takie jak wiśnie, truskawki i czarne śliwki, z pikantnym finiszem. Na podniebieniu jest soczyste i świeże, prezentuje otulające ciało z bardzo przyjemnym doznaniem, długim i żywym finiszem.

0